Browsing Tag

Siljanovski

Fotolajm | Zisi zbulon “sekretin” e driblimeve të tij

Niko Zisi la në verë Bylisin për të firmosur me Kamzën, me synimin për t’u prezantuar dhe në elitën e futbollit shqiptar. Fieraku është aktivizuar në 10 ndeshje deri më tani, 4 prej të cilave nga minuta e parë dhe ndeshje pas ndeshje po…

Godet Flamurtari, merr mbrojtësin e kombëtares maqedonase

Pa zhurmë, Flamurtari godet sërish në merkato dhe duket se ka blinduar përfundimisht repartin e mbrojtjes. Pasi zyrtarizoi Ditmar Bicajn para pak ditësh, klubi vlonjat ka zyrtarizuar sot mbrojtësin Goran Siljanovski. Bëhet fjalë për një…