Browsing Tag

Shulku

Shulku: Superiorja, fillimin e vendosin klubet

Ka shumë kuriozitet në lidhje me pasuesin e Xhani De Biazit në krye të kombëtares shqiptare dhe Sekretari i Përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku, ka folur për Supersportin pas promovimit të djeshëm të nismës “Topi yt”. “Presidenti Duka…