Browsing Tag

Segunda

VIDEO | Karton i kuq dhe lot, ditë “jo” për Keidi Baren

Mesfushori i Malagës, Keidi Bare, është ndëshkuar me karton të kuq pas një ndërhyrje të rrezikshme të bërë të takimin e sotëm ndaj Real Oviedos. Në minutën e 29-të të takimit futbollisti shqiptar ngre këmbën në nivel me fytyrën e një…

Nuk ka mrekulli për Reus, La Liga fundos katalanasit!

Komisioni i disiplinës  pranë La Ligës nuk ka treguar mëshirë ndaj klubit Reus Deportu, duke e dënuar me tre vite pezullim nga futbolli profesionist dhe 250 mijë euro gjobë. Me marrjen e këtij vendimi, lojtarëve u jepet e drejta të…

Manaj rikthehet me gol, por nuk mjafton

Rey Manaj është kthyer tek Albacete, pas impenjimeve me kombëtaren shqiptare, dhe menjëherë ka gjetur golin. Sulmuesi kuqezi shënoi sot në Kupën e Mbretit, në humbjen 3-2 që Albacete pësoi në shtëpi ndaj Lugos. Manaj u aktivizua pas…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online