Browsing Tag

Samp

Juve e mbyll me një dhuratë për Samp (VIDEO)

Ndeshja e fundit e sezonit për Juventusin ishte thjesht një shëtitje në bregdetin ligur, sepse sfida ndaj Sampdorias nuk kishte asnjë vlerë. Vendasit kishin më shumë motivim, fundja donin një ndarje të bukur me tifozët e shumtë që shkuan…

Telenovela Shik, talenti çek përfundon te Roma

Habiti Italinë sezonin e shkuar, duke dhuruar spektakël te Sampdoria, ndërsa këtë verë e prenotoi Juventusi, duke e parë të shkëlqente edhe në Europianin U-21. Patrik Shik u kthye i lumtur në Itali, kreu vizitat mjekësore dhe foli si…