Browsing Tag

Saliaj

Tërbuni në hall, Saliaj drejt largimit

Pukjanët janë në hall, pasi mesfushori Donald Saliaj është pranë largimit prej Tërbuni. Mesfushori organizator ikën për arsye personale dhe për trajnerin Kreshnik Krepi është një humbje e madhe. 24-vjeçari luan prej katër sezonesh në…