Browsing Tag

Saimir Patushi

Bulku: Gjici si El Sajed, Skënderbeu ka kapitulluar

Sokol Bulku, ish-mesfushori i Tiranës dhe i Partizanit, i ftuar në emisionin “Kampionët” në “Vizion Plus”, ka analizuar çështje të ndryshme të futbollit shqiptar. Mes tematikave të shumta, u fol edhe për Kukësin, që kërkon titullin kampion.…