Browsing Tag

RUDI GARCIA

Legjenda argjentinase pranë stolit të Marsejës

Rudi Garsia është pranë largimit nga Olimpiku i Marsejes. Ish trajneri i Romës nuk ka bindur në Francë dhe klubi nuk e sheh të arsyeshme të vazhdojë me të. Gabriel Heinze është emri kryesor në listën e francezëve. 41-vjeçari e njeh shumë…

Strotman pranë largimit, e konfirmon Di Françesko

Kevin Strotman është shumë pranë largimit nga skuadra e Romës. Mesfushori holandez luan prej pesë sezonesh te skuadra verdhekuqve, por tani ka ardhur momenti që palët të ndahen. Destinacioni i i ri 28-vjeçarit është Franca. Ku ekipi i…