Browsing Tag

Rubiales

Infantino: Rubiales me principe dhe vizion, Spanja shkon larg

Shkarkimi i trajnerit Lopetegui nga kombëtarja e Spanjës, vetëm pak ditë para nisjes së Botërorit të Rusisë, shkaktoi polemika në vendin iberik. Federata spanjolle veproi shpejt dhe "pa mëshirë". Luis Rubiales, kreu i futbollit spanjoll,…