Browsing Tag

Robin Olsen

Olsen “shpëton” klubin që mbahet nga shitja e pijeve

Mbas shitjes së brazilianit Alison tek Liverpuli, Roma nuk vonoi dhe gjeti pasardhësin e tij, duke firmosur me portierin e kombëtares suedeze, Robin Olsen. Verdhekuqtë paguan 8.5 milionë euro te danezët e Kopenhagenit dhe 28-vjeçari Olsen…