Browsing Tag

Rinev Danaj

Disiplina dënon përjetë portierin, falet talenti i kuq

Në ndeshjen Veleçiku-Shënkolli ka pasur probleme, teksa është goditur gjyqtari i katërt i takimit. Disiplina është mbledhur sot dhe e ka pësuar portieri Rinev Danaj, i cili ishte falur para pak kohësh dhe ishte në periudhë prove. Tashmë ai…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online