Tre emra të rinj te Shpresat, Bushi: Doja të futesha vetë në fushë!

Shqipëria U21 barazoi një ditë më parë me Turqinë dhe pas ndeshjes ka folur edhe trajneri…

Mihana fiton zemrat e kroatëve, Apolonia pret ofertën

Redon Mihana e ka lënë plotësisht pas dëmtimin e pësuar gjatë verës dhe diçka të tillë…

Hajduku i dashuruar pas shqiptarëve, zbarkon edhe talenti i Apolonisë

Hajduku i Splitit para pak ditësh ka nënshkruar me sulmuesin anësor Françesko Tahiraj, të cilin e…

Operohet talenti i Apolonisë, tre muaj jashtë fushave të blerta

Apolonia nuk ka pasur në fillim të këtij kampionati shërbimet e lojtarit Redon Mihana. Sulmuesi i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online