Dështoi në Bundesligë, Salcburg i jep një tjetër mundësi shqiptarit

Disa prej jush mund ta njohin Mërgim Berishën. Disa vite më parë, sulmuesi me origjinë shqiptare…

“Komploti” i Red Bullit prishet nga një gjigant norvegjez, festë në Skoci!

Që kur u hodh shorti i grupeve në Europa League dhe Red Bull Salcburg u vendos…

Soçi, “pole” është pronë e Mercedes

Asnjë surprizë, asnjë rivalitet, Mercedesi është tepër i fortë për Ferrarin dhe rivalët e tjerë. Provat…

UEFA bën Red Bullin me krahë, Lajpcig e Salcburg në Champions League

Para pak muajsh doli në dritë një problem që në fakt ishte trajtuar jo pak në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online