Browsing Tag

Real-Barça

Real-Barça, në garë për adoleshentin e Bajer Leverkuzenit

Real Madridi dhe Barcelona, një “luftë” që nuk do të përfundojë kurrë, madje as ajo jashtë fushe. Sipas medieve spanjolle, dy klubet gjigante të La Ligës janë në garë për 18-vjeçarin e Bajer Leverkuzenit, Atakan Akainak. Djaloshi i…