Browsing Tag

Rapa

Luftëtari humb dy titullarë para finales me Tiranën

Luftëtari nxitoi në fundjavë dhe e aktivizoi kundër Laçit mbrojtësin Xhekson Ferrera, ndërkohë që kundër Flamurtarit nuk u rrezikua me të. Mbrojtësi brazilian pat pësuar një dëmtim para ndeshjes me bardhezinjtë, por në kampin bluzi bënë…