Browsing Tag

ramon kalderon

Prapaskena me Bejl, ja çfarë i ishte premtuar Zidanit

Garet Bejl brenda pak ditësh do të largohet nga Reali. Sulmuesi nuk gëzon aspak simpatinë e Zidan dhe trajneri e ka nxjerrë nga “orbita” e ekipit. Pas çdo dite që kalon zbardhen edhe më shumë të reja rreth prapaskenave që kanë ndodhur mbi…