Browsing Tag

Ramadnai

Probleme për Panuçin, dy lojtarë largohen nga grumbullimi

Pak minuta më parë FSHF ka njoftuar përmes një postimi zyrtar se Frederik Veseli dhe Ylber Ramadani kanë lënë grumbullimi, kjo për shkak të problemeve fizike që kanë pasur. Menjëherë tekniku kuqezi ka ftuar Ivan Balliun dhe Sabjen Lilajn,…