Browsing Tag

Ralf Rangnik

Çalhanoglu te Laipcigu? Vjen përgjigja befasuese për Milanin!

Hakan Çalhanoglu është një nga lojtarët më të preferuar të Xhenaro Gatuzos, por ky i fundit është pranë rikthimit në Gjermani. Për turkun interesohet Laipcigu dhe mediat italiane janë të sigurta për një akord mes Milanit dhe klubit gjerman:…