Browsing Tag

Rafina

Federata gjermane dënon Belarabin pas dëmtimit të Rafinjas

Bajerni është “diktator” në Bundesliga dhe në ndeshjen e fundit mundi Leverkusenin 1-3 jashtë fushe. Gjithsesi, kampionët e Gjermanisë panë dy lojtarë të zëvendësoheshin për shkak dëmtimi. Normalisht që duhet të veçohet ndërhyrja në dëm të…