Browsing Tag

Qaqi

FOTO | Kamza zyrtarizon Qaqin, konfirmohet dhe largimi i Teqjas

Olsi Teqja dhe Hallaramb Qaqi u shkëmbyen kokë më kokë gjatë ditës së djeshme, me Teqjan që iu bashkua Kukësit dhe Qaqi që do të vazhdojë karrierën te Kamza. Sot, klubi periferik i kryeqytetit ka zyrtarizuar ardhjen e Qaqit në skuadër, por…

Probleme te Kukësi, Cungu pa kapitenin ndaj Tiranës

Kukësi vazhdon të ketë probleme të shumta me dëmtimet. Emri më i fundit që i shtohet listës së të dëmtuarve është kapiteni Ylli Shameti, i cili nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Armando Cungu për ndeshjen e sotme në Kryeqytet ndaj…