Derbi rus për sulmuesin e Interit, vijnë dy oferta

Sulmuesi rumun George Pushkash ka tërhequr interesin e shumë klubeve nëpër Europë pas paraqitjeve të mirë…

Latifi lë pas “ferrin” hungarez, tashmë troket në derën e Panuçit

Liridon Latifi e kishte menduar krejt ndryshe kalimin tek Akademia Pushkash. Ish-sulmuesi i Skënderbeut zgjodhi klubin…

Nga çmimi Pushkash te varja e këpucëve, Uendell Lira gjen sukses në futbollin “tjetër”

Futbollisti brazilian Uendell Lira fitoi famë botërore për golin e tij fantastik në vitin 2015, që…

Video | Latifi gati të bëjë kthesën, spektakël në stërvitje dhe rikthim në formacion

Liridon Latifi nuk u përshtat siç duhej në futbollin hungarez. Sezoni i parë te Pushkash Akademi…

Video | La Liga nis me spektakël, Levante gol për “Puskas” që në start

Edicioni i ri i La Ligas filloi ditën e djeshme me përballjet Zhirona – Real Vajadolid…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online