Browsing Tag

Prezantimi

VIDEO | Prezantimi i Mendi, në Bernabeu nuk ndalet spektakli

Luka Joviç dhe Eden Hazard u prezantuan pak ditë më parë si lojtarë të Real Madridit para mijëra tifozëve të “Los Blancos”, duke e mbushur stadiumin Santiago Bernabeu plot. Pas dy blerjeve të bujshme, radhën e pati Ferland Mendi.…

Shkëmbi prezantohet: Zgjodha Lirinë para Superiores

Në prani të medias dhe tifozëve, sot është prezantuar trajneri i ri i Lirisë së Prizrenit, Blendi Shkëmbi. Ish-kapiteni i Skënderbeut ka folur rreth zgjedhjes së tij, për të drejtuar skuadrën e Prizrenit, duke bërë me dije se ardhmja e tij…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online