Browsing Tag

Plori

Plori gjen menjëherë ekip, “merr hak” ndaj Nicës

Elvis Plori do të jetë trajneri i ri i Burrelit. Tekniku shkodran, i cili zyrtarizoi largimin pak ditë më parë nga skuadra e Kastriotit do të nisë menjëherë një aventurë të re, por këtë herë në kategorinë e Parë. Plori do të marrë…

E konfirmon Plori, vijon bashkëpunimi me Kastriotin

Elvis Plori do të vijojë të jetë trajner i Kastriotit. Vetë tekniku shkodran e ka konfirmuar diçka të tillë i kontaktuar nga “SportEkspres.com”. Rezultatet e fundit e kishin shtyrë Plorin që të mendonte largimin, megjithatë drejtuesit kanë…

Plori: Jam i habitur, skuadra nuk tregoi grintë

“Më ka mërzitur loja e cila nuk ishte si në ndeshjet e shkuara. Skuadra reagoi mirë, kishte mundësi shënimi me Partizanin, ishte tjetër skuadër, ndërsa sot në minutat e para nuk u paraqitëm mirë dhe kjo ka ndikuar në anën psikologjike. Në…

Plori: Mëkat goli i shpejtë, Partizani nuk na trembte

Trajneri i Kastriotit, Elvis Plori, e pranon qetësisht humbjen ndaj Partizanit dhe nuk ka ndonjë peng, përveç faktit që skuadra e tij pësoi gol shpejt dhe sërish gaboi në minutat e para. Për “Gol pas goli” në Supersport trajneri shkodran…

Luftëtari, Elvis Plori i shtohet listës për stolin

Drejtuesit e klubit gjirokastrit duan të zyrtarizojnë sa më parë çështjen e trajnerit të ri dhe “pista shkodrane” duket më e preferuara Gëzim Beqiri Luftëtari ka mbetur prapa me përgatitjet e sezonit të ri dhe ajo që është më…

Besëlidhja mendon për Elvis Plorin

Në Lezhë synohet që ndryshimi të vijë nga stafi teknik. Tekniku 38-vjeçar kandidaturë serioze. Shkodrani: “Ende nuk ka asgjë konkrete”. Vladimir Prenga Besëlidhja ende nuk ka nisur me përgatitjet, por shumë shpejt drejtuesit do të…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online