Browsing Tag

Plisat

Plisat bojkotojnë kombëtaren, Kastrati zbulon arsyen!

Shqipëria sot përballet me Izraelin prej orës 20:45, ndërkohë që në mbështetje të kombëtares janë rikthyer Tifozat Kuqezi, që thyen bojkotin pas bisedimeve me FSHF-në dhe me Policinë e Shtetit. Por nëse TKZ kthehet, këtë herë janë Plisat që…