Browsing Tag

Pista e Misanos

Super Doviciozo në San Marino, Dukati feston në shtëpi

Andrea Doviciozo ka fituar Garën e San Marinos gjatë ditës së sotme, duke marrë fitoren e tretë në këtë kampionat. 32-vjeçari i Dukatit zhvilloi një garë pothuajse perfekte dhe nuk e vuri asnjëherë në dyshim vendin e parë. Festë dhe për…