Browsing Tag

Pipo Inzagi

Pipo i rikthehet trajnimit, zyrtarizohet e ardhma e tij

Filipo Inzagi do të jetë trajeri i ri i Beneventos. Marrëveshja është arritur ditën e sotme, me teknikun që ka firmosur kontratë 1-vjeçare, me opsionin e një rinovimi tjetër. Benevento vitin e ardhshëm do të luajë në Serinë B dhe Inzagi…

Ndeshja speciale e Inzagit: Ja kush është ylli i Milanit

Bolonja pret nesër në mbrëmje Milanin në një ndeshje shumë të rëndësishme për të dy ekipet. Ekipi i Pipo Inzagit nuk fiton prej kohësh, kontestimet e tifozëve kanë prekur kulmin, ndërsa trajneri do të përballet me dashurinë e jetës së tij,…