Browsing Tag

Pickford

VIDEO | Anglia largohet me kokën lart, Zvicra e pafuqishme

Vendi i tretë i fazës finale të “Nations League” i takon përfaqësueses angleze. “Tri Luanët” mundën Zvicrën dhe tanimë mund të ngushëllohen me medaljet e bronzta. Anglia ishte skuadra më dominuese përgjatë të gjithë takimit. “Tri Luanët”…

Everton mesazh ekipeve “big”, rinovon me yllin e skuadrës

Xhordan Pikford ishte një ndër pikat më të forta të kombëtares angleze në Botërorin e Rusisë. 24-vjeçari bëri paraqitje mbresëlënëse dhe u kërkua me ngulm nga ekipet më të mëdha në Evropë. Çelsi ishte skuadra që ngulmoi më së shumti për…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online