Browsing Tag

Pepa

Pepa garanton për një Lushnjë dinjitoze në elitë

Sulmuesi 26-vjeçar kthehet te skuadra mëmë pas 5 sezonesh dhe ka një mesazh për tifozët: Rrini të qetë, nuk do t’ju zhgënjejmë! Arjan Likja Iku nga Lushnja 5 sezone më parë për të luajtur me Teutën, Flamurtarin, Bylisin dhe Vllazninë.…