“Shqiptari” Tramexani, fjalë të mëdha dhe shumë emocione

Paolo Tramexani po shijon një sezon fantastik në Qipro. Ish-ndihmësi i Xhani De Biazit te kombëtarja…

Tramexani: Ja trajneri i duhur për Juven. Gatuzo? Kemi nevojë për njerëz realë si Rino

Paolo Tramexani po shijon një sezon shumë pozitiv në Qipro. Ish-ndihmësi i Xhani De Biazit te…

Tramexani marshon drejt titullit në Qipro, klubi e shpërblen me kontratë të re

Paolo Tramexani po bën shumë mirë në Qipro ku drejton skuadrën e APOEL-it që prej tetorit…

Andi Lila u “zbërthen” Tramexanin qipriotëve

Paolo Tramexani mori një ofertë nga Qipro dhe nuk e ka refuzuar. Ish-krahu i djathtë i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online