Browsing Tag

Oliver Giroud

Sarri: Frikë për Kante, Zhiru do e marr në konsideratë

Ngolo Kante ka një problem në gju dhe është në dyshim të madh për prezencën e tij në finalen e Europa League nesër në Baku. Mesfushori është një nga lojtarët më të mirë të bluve të Londrës dhe mungesa e tij do të peshonte shumë. Trajneri…

Forma jo e mirë e Moratës, Sarrit i soset durimi

Në 19 korrikun e vitit 2017, Alvaro Morata u transferua nga Reali i Madridit drejt Çelsit për shumën e 60 milionë sterlinave. Spanjolli bëri një sezon deri dikur të kënaqshëm vitin e kaluar, gjithmonë duke parë ecurinë e klubit, pasi Çelsi…