Doka ndjek Tiranën nga tribuna, situata me të dëmtuarit

Tirana zhvilloi një test miqësor pasditen e sotme ndaj Dinamos, ku triumfoi pastër 2-0. Një test…

Përforcime nga Italia për Tiranën, sulmuesi fillon vrapimet

Sulmuesi i Tiranës Namdi Oduamadi është rikthyer në kryeqytet pas disa muajsh qëndrim në Milano, ku…

VIDEO | Oduamadi jep sinjalin e parë, Blazhevski zbret në fushë

Namdi Oduamadi është dëmtuar në fund të fazës së parë dhe trajneri Ardian Mema nuk e…

Sulmuesi i Tiranës lë spitalin, rikthehet në mars

Sulmuesi nigerian Namdi Oduamadi ishte përforcimi i fundit i Tiranës gjatë merkatos se verës. Ish-lojtari i…

Oduamadi: Muajt e fundit ishin më të tmerrshmit e jetës time

Namdi Oduamadi ka kaluar me sukses operacionin dhe vetë lojtari ka reaguar përmes një postimi në…

Oduamadi nuk kthehet para marsit, e ardhmja në dyshim

Namdi Oduamadi është një prej lojtarëve të afruar këtë verë te Tirana. Ish-futbollisti i Milanit nënshkroi…

Dy ditë në spital, Oduamadi shqetësimi i Tiranës

Probleme për një prej titullarëve të Tiranës. Sulmuesi anësor, Namdi Oduamadi, ka pësuar një dëmtim në…

Tirana humb sulmuesin, dilema e re e Ze Marias

Tirana është grumbulluar për derbin me Partizanin. Ndërkohë trajneri Ze Maria duhet të vendosë për futbollistët…

Ze Marias i plotësohet kërkesa, “ish”-i i Milanit firmos me Tiranën

Ze Maria kërkoi një sulmues goli dhe një anësor.  Kërkesën e dytë klubi ia ka realizuar,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online