Browsing Tag

NK Istra

Prezantimi i Çinarit, objektivi dhe… Pero Pejiç

NK Istra është përforcuar me disa lojtarë, teksa së fundmi janë prezantuar tre prej tyre. Luis Vija dhe Daniel Iglesias janë shfaqur krah shkodranit Erald Çinari, i cili është blerë nga Deportivo Alaves dhe është huazuar te kroatët.…