Browsing Tag

Nikaj

Nikaj mbetet në Kosovë, klubi i ri zyrtarizon marrëveshjen

Samuel Nikajt nuk i është dashur të presë shumë për të gjetur një ekip të ri pas tërheqjes nga detyra si trajner i Vushtrrisë. Tekniku shkodran do të vazhdojë të punojë në Kosovë. Skuadra e re e 41-vjeçarit do të jetë Liria e Prizrenit.…

Nikaj merr Kastriotin: Më bindi projekti!

“Drejtuesit kanë një projekt ambicioz. Gara është e fortë dhe ka shumë konkurrencë” Bujar Balliu Kastrioti duket se e ka marrë me seriozitet këtë merkato vere dhe pragun e sezonit të ri futbollistik. Më në fund, në Krujë vendosin për…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online