Një faqe gazete për lamtumirën, interisti Barela ndahet me Kaljarin

Nikolo Barela është transferuar tek Interi për 45 milionë euro, por zemra e tij i përket…

Barela kryen vizitat mjekësore, Interi i plotëson Kontes dëshirën

Nikolo Barela është një lojtar i Interit dhe Antonio Konte mund të buzëqeshë. Talenti i Kaljarit…

Një telefonatë bind Barelën, Interi rikthehet në garë

Ashtu si në fushën e blertë, edhe në merkato ndodhin surpriza nga më të ndryshmet. Interi…

Barela i Romës, presidenti i Kaljarit zbulon prapaskenën

Tomazo Xhulini, presidenti i Kaljarit, ka folur për mesfushorin Nikolo Barela, i cili me shumë mundësi…

Barela te Roma? Marota përgatit “hakmarrjen”

Interi ishte shumë pranë Nikolo Barelës, por organizatori sard është drejt kalimit te Roma. Diçka e…

Inter e ka seriozisht, favorit për “xhevahirin” e Serie A

Ata kanë bërë propozimin e tyre

Miliona nga Hong Kongu për Interin, gati dhurata për Spaletin

Pak kohë më parë doli lajmi i interesimit të një fondi nga Hong Kongu për blerjen…

Sarri kërkon zëvendësuesin e Fabregas, hedh sytë nga talenti 40 milionësh

Çesk Fabregas është thuajse një lojtar i Monakos dhe Çelsit i duhet që të zëvendësojë hapësirën…

PSG hap thesin për mesfushorin, Napoli ofertë talentit italian

Adrien Rabiot është pothuajse një lojtar i Barcelonës, ndërsa PSG ka gjetur zëvendësuesin e tij. Kampionët…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online