Browsing Tag

Nicolo Barela

Inter-Barela e kryer, ja detajet

Inter duket më aktiv se kurrë gjatë viteve të fundit në merkato. Pas ardhjes së Sensit, Lazaros dhe Godin, është radha e një supertalenti për të zbarkuar në “San Siro”. Niko Barela shumë shpejt do të jetë lojtari më i ri i Interit.…

Interi apo Milani? Talenti Barela zgjedh

Nikolo Barela është një nga talentet më të mirë në tregun italian. 22-vjeçari pritet të lërë Kaljarin këtë verë për të zbarkuar në një prej dy gjgantëve Milanezë. Inter dhe Milan janë dy ekipet më të interesuar për mesfushorin. Kuqezinjve u…