Inter-Barela e kryer, ja detajet

Inter duket më aktiv se kurrë gjatë viteve të fundit në merkato. Pas ardhjes së Sensit,…

Interi apo Milani? Talenti Barela zgjedh

Nikolo Barela është një nga talentet më të mirë në tregun italian. 22-vjeçari pritet të lërë…

Liverpul e ka seriozisht, 31 milionë sterlina për mesfushorin

Nikolo Barela është padyshim emri më i lakuar në kampionatin italian. 21-vjeçari i Kaljarit është dhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online