Browsing Tag

NFL

Totenhemi ende pa stadium dhe me borxh të frikshëm

Në Londër mezi po e presin stadiumin e ri të Totenhemit. Impianti do të mbajë të njëjtin emër me atë të vjetrin “White Hart Lane”. Por, kosto e ndërtimit dhe vonesat në realizimin e projektit po bëhen një dhimbje koke për drejtuesit e…