Nexhipi: Me Duron synojmë sukses, këtë merkato do vendosen shumë gjëra!

Pasi foli trajneri i ri i Kukësit, Shpëtim Duro, fjalën e mori drejtori i verilindorëve, Nderim…

Rexhinaldo dhe e ardhmja, Kukësi merr vendimin final

Finalja e Kupës së Shqipërisë është vetëm pak ditë larg dhe te Kukësi e kanë mendjen…

Nexhipi: Ruajmë boshtin për sezonin e ardhshëm, mendohen 3-4 afrime

Drejtori sportiv i Kukësit, Nderim Nexhipi, ka folur për Supersport para ndeshjes së verilindorëve kundër Tiranës,…

Nexhipi flet me diplomaci, te Skënderbeu janë të sigurt: Kupa vjen në Korçë!

Kukësi dhe Skëndërbeu do të përplasen në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë, ku shorti nuk u…

Merkato, ndeshja me Partizanin dhe “arratia” e Kukësit: Nexhipi flet pa “doreza”

Nderim Nexhipi goli në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport para ndeshjes me Partizanin dhe Kukësit,…

Nexhipi: E vështirë ta shohësh ndeshjen nga tribuna, ja ku ndryshon Gjici nga Demi

Nderim Nexhipi është me statusin e një “ish”-i në ndeshjen e sotme mes Kukësit dhe Partizanit.…

Të gjithë në mbështetje të Musollit, dedikime speciale

Besar Musolli ka mësuar shkallën e dëmtimit dhe për fatin e keq ka dëmtuar ligamentin. E…

Gjici: Tani u futëm në treg, menaxherët e deritanishëm kanë gabuar

Presidenti i Kuksit është me të drejtë entuziast pas shitjes së Sindrit Gurit. Strategjia e së…

Nexhipi: Po kërkojmë pasuesin e Gurit

Drejtori sportiv i Kukësit: Ndeshja me Partizanin më e mira e Kukësit, Gurin nuk e mbajmë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online