Browsing Tag

Nevil Dede

Shqipëria e Nevil Dedes, sa shumë Superiore!

Përfaqësuesja U19 e Shqipërisë ka nisur përgatitjet për turneun IMT (International Memorial Tournament) që zhvillohet në Zagreb të Kroacisë nga data 8 deri në 11 gusht. Nevil Dede ka shpallur listën e lojtarëve të grumbulluar (19 të…

Dede: Ja pse e fiton derbin Tirana, Mema pika më e fortë

Nevil Dede, një kampion me Tiranën, e di shumë mirë se çfarë është derbi. Ish-kapiteni i bardhebluve përshkruan këtë përballje, që e konsideron me të drejtë një si një vitrinë për futbollin shqiptar. Ai shikon si pikën më të fortë të 24…

Revolucion te kombëtaret, Bogdani e Mustedanagiç e mbyllin

FSHF ka vendosur të bëjë ndryshime te kombëtaret e moshave, teksa i vetmi që ka shpëtuar është trajneri i Shpresave Alban Bushi. Erjon Bogdani, Xhemal Mustedanagiç dhe Eqerem Memushaj nuk do të jenë më në krye të kombëtareve U19, U17, U15.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online