Browsing Tag

Neven Subotic

Dortmundi për titull? Një “ish” duket i bindur!

Dortumd dhe Bajern pritet të kenë një konkurencë të ashpër sezonin e ardhshëm. Dortmundi ka bërë blerje mjaft cilësore, me bavarezët që janë përforcuar vetëm në mbrojtje dhe i është dashur të përballen me largime të dhimbshme. Neven…

VIDEO | Subotiç “lahet në gjak”, e godet shoku i skuadrës

Neven Subotiç është detyruar të lërë fushën e blertë pa kaluar ende gjysmë ore lojë. Qendërmbrojtësi i Sant Etien është dëmtuar nga portieri i tij në ndeshjen kundër Bordosë, që po luhet në Francë për llogari të javës së 16-të. pas një…