Browsing Tag

Nespor

Nespor refuzon largimin, Skënderbeu e çon tek të rinjtë

Një ndër dështimet e pakta të Skënderbeut në merkato këto vitet e fundit është sulmuesi Martin Nespor. Çeku erdhi me bujë në fund të merkatos verore, në huazim nga Zaglebie në Poloni. CV e mirë, eksperiencë dhe mesatare e lartë shënimi, u…