Browsing Tag

Neil Harrison

Theu dorën te festimi i golit, Evertoni surprizon tifozin

Klubi i Evertonin ka kryer një gjest të bukur, duke i dhënë mundësinë tifozit, Neil Harrison, të takojë sulmuesin brazilian Riçarlison. Ky i fundit shënoi një dopietë në barazimin 2-2 me Uolvesin dhe gjatë festimeve për golin e dytë, tifozi…