Browsing Tag

Ndeshjet-Java 24

Kategoria e Dytë në fushë, shtatë përballje në program

Një ditë më parë u zhvilluan katër ndeshje të Kategorisë së Dytë, kurse sot luhen pjesa tjetër e përballjeve. Veçohet takimi Tirana B-Tërbuni në grupin A dhe pukjanët do tentojnë të vulosin rikthimin në Kategorinë e Parë. Partizani B,…

Kategoria e dytë në fundjavë, zbardhet plani i Federatës

Ndeshjet e javës 24 në Kategorinë e Dytë janë planifikuar që të luhen në fundjavë dhe prej orës 17:00. Nga dy ndeshje janë planifikuar të luhen të shtunën për çdo grup, ndërkohë që ndeshjet e tjera do të zhvillohen të gjitha ditën e diel.…