Browsing Tag

Ndeshjet java 22

Kategoria e Dytë: 12 ndeshje në fundjavë, dy janë finale

Java e 22-të e Kategorisë së Dytë do të luhet të shtunën dhe të dielën, në datat 20 dhe 21 prill. Të gjitha takimet zhvillohen prej orës 16:00. Të shtunën do të luhen tre ndeshje në Grupin A dhe dy ndeshje në Grupin B, ndërsa ditën e diel…

Beteja mbijetese, Kategoria e Parë e gjitha në fushë

Faza e tretë e Kategorisë së Parë zhvillon sot javën e 22-të të kampionatit dhe veçohet se në kalendar dy skuadrat kryesuese të grupeve, Vllaznia  dhe Bylisi, janë pushim. Takimi Dinamo-Erzeni fillon në orën 15:00, kurse sfidat e tjera një…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online