Browsing Tag

Ndeshja me Besen

Bylisi pret Besën, në Ballsh premtojnë festë dhe surpriza

Ditën e dielë në ora 16:00, në stadiumin “Adush Muça” në Ballsh do të luhet ndeshja e javës së 26-të, Bylis-Besa. Disa javë më parë rivale, të shtunën përballen pa asnjë motiv, por në Ballsh kanë menduar që të festojë në stadium dhe në…