Browsing Tag

Nazmi Gripshi

Gripshi: Nga mua pritet shumë, të ardhmen time e di presidenti

Nazmi Gripshi shënoi ndaj ish-skuadrës së tij Teutës në takimin e sotëm. Goli i sulmuesit të krahut i dha Skënderbeut një pikë që më së shumti vlen për të ngritur moralin e skuadrës që po kalon një moment krize. Futbollisti durrsak foli për…

Gjysma e formacionit e blerë, zbuloni sa ka shpenzuar Skënderbeu

Skënderbeu është një nga klubet që gjatë këtyre viteve shpesh është “studiuar” si rast më vete. Korçarët kanë arritur të dalin shtatë herë kampion në tetë sezonet e fundit, kanë shitur lojtarë dhe kanë arritur të përfitojnë deri në 1 milion…