Browsing Tag

Naser

Naser lë pas Kukësin, firmos në Izrael

Pas Serranit, që gjeti menjëherë ekip pas largimit nga Kukësi, duke firmosur në Marok, edhe Siraj Naser është sistemuar. Mesfushori izraelit, i cili prishi kontratën me Kukësin në mënyrë misterioze në fund të gushtit, ka ndenjur vetëm dy…

“Bomba” e Kukësit, largohet edhe izraeliti Naser

Lajm i bujshëm nga Kukësi: Siraj Naser nuk është më pjesë e klubit kampion. Mesfushori Siraj Naser ka ndërprerë bashkëpunimin me skuadrën e Kukësit. Izraeliti ka rënë dakord bashkërisht me klubin për të mbyllur aventurën e tij me…

Naser beson te Kukësi: Asnjë rival më i fortë se ne

Siraj Naser është një ndër përforcimet më të rëndësishme verore të Kukësit dhe gjithashtu një ndër futbollistët më të paguar në Superiore, me rreth 9,000 euro në muaj. Mesfushori anësor, i cili luan edhe si sulmues krahu, nuk ishte në formë…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online