Browsing Tag

Musa Dembele

Ofertë nga Kina, milionat tundojnë Dembele

Kina vazhdon të tërheqë lojtarë të ndryshëm. Klube të pasura financiarisht dhe rroga tepër të larta për futbollistët. I fundit që mund të vendosë të largohet drejt vendit aziatik është Musa Dembele. Mesfushori i Totenhemit, i cili ishte një…