Browsing Tag

MotoGP Misano

Lorenco “fluturon” në Misano, rivalët shumë larg

Janë mbyllur provat zyrtare të Garës së Misanos në MotoGP. Horge Lorenco ka regjistruar kohën më të shpejtë, duke siguruar “pole position” dhe nesër do të niset nga vendi i parë. Mbas spanjollit të Dukatit renditen Xhek Miler dhe Maverik…