Browsing Tag

Moçi

Merkatoja e dështuar, Junajtid gjen zgjidhje te Juve dhe Roma

Merkatoja e kësaj vere ishte shumë zhgënjyese për skuadrën e Mançester Junajtid. “Djajtë e Kuq” afruan brazilianin Fred dhe të riun Dalot. Kjo gjë solli një lumë kritikash nga trajneri Zhoze Murinjo, i cili akuzoi bordin drejtues për…