Browsing Tag

Mladen Milinkovic

Luftëtari gjen sulmuesin, armiku i Tavos drejt stolit

Klubi i Luftëtarit i ka dhënë fund periudhës së pushimeve. Me anë të një njoftimi të bërë në rrjetet sociale është bërë e ditur se skuadra gjirokastrite do të fillojë grumbullimin më datë 15 korrik. Në njoftim klubi ka zbuluar dhe…

Zyrtare: Mlladen Milinkoviç, trajner në Azerbajxhan

Mlladen Milinkoviç në dhjetor u largua nga Kukësi, ndërkohë që më parë në Shqipëri kishte drejtuar skuadrën e Luftëtarit, ku edhe ra në sy me punën e tij. Trajneri serb ishte një kandidat për të marrë drejtimin e Partizanit, por të kuqtë në…