Browsing Tag

Mirror

Momente ankthi për Murinjon, reagon klubi

Një shkrim i së përditshmes angleze “The Daily Mirror” e bëri të kryer shkarkimin e Zhoze Murinjos, pavarësisht rezultatit të ndeshjes së sotme ndaj Njukasëll Junajtid. Lajmi u përhap me shpejtësi nëpër të gjitha mediet sportive dhe shumë…